Учасники


Король Ірина Іванівна - художній керівник, заслужений працівник культури України

Оркестр

Фединець Ростислав - керівник оркестру, скрипка
Барабаш Володимир - контрабас
Вовчина Лідія - фортепіано, клавішні
Зубрицький Ігор - флейта
Ільків Уляна - скрипка
Каленюк Олег - акордеон, вокал
Лисяк Валентина - баян
Осипенко Любов - бандура
Пукас Роман - ударні
Пукас Руслан - скрипка, бубон

"Ветерани" Джерельця

Андрейців Наталя
Артиш Василь
Артиш Віталій
Артиш Ярослав
Баран Назар
Бариш Анна
Білінський
Блага Роксолана
Бородавченко Юля
Брус Тарас
Василишин Ігор
Вацівська Софія
Вовчина Мар'яна
Вовчина Роксолана
Ворончихіна Віка
Ганусяк Марія
Гвоздецька Вікторія
Гикава Андріана
Гнатик Наталя
Греськів Михайло
Грицик Ігор
Грицик Марічка
Гусак
Данішевська Олеся
Данішевська Руслана
Данчевський Іван
Диба Володимир
Диба Уляна
Дидин Ліля
Дмитришин Зоряна
Дмитришин Михайло
Дмитришин Роман
Дмитрів Віталій
Дмитрієнко Андрій
Долішняк Андрій
Долішняк Роман
Дросик Анна
Дякунчак Юрій
Іваницький Михайло
Іваницький Роман
Іванова Олена
Іванюк Назар
Ільків Ірена
Ільків Романа
Кабаль Леся
Каленюк Галина
Каленюк Юля
Кореєва Марія
Король Оксана
Король Руслан
Король Світозар
Косило Роман
Костів Уляна
Костів Уляна
Костів Ярослав
Крисько Ігор
Кришталь Софія
Крупа Оля
Кушина Ірина
Кушина Ростислав
Кушнір Федір
Ланова
Ліпчанська Анна-Марія
Ліпчанський Ігор
Ломанова Надія
Луц Назар
Маланій Тарас
Марій Ліля
Мартин Данило
Мартинів Любомир
Марців Ірина
Марців Михайло
Мельник Іванна
Мельник Марія
Михайлюк Наталя
Мірчук Роман
Наваляний Володимир
Назаренко Оля
Налисник Андрій
Натинка Оксана
Натинка Світлана
Никифорів Віталій
Никифорів Олег
Огородник Мар'яна
Окуневський Іван
Окуневський Роман
Павлів Андрій
Петришин Галина
Пилипчій Віта
Пилипчій Назар
Пірановська Анна
Плиска Марія
Попович Оксана
Проніна Марина
Рапій Юля
Рачинська Оксана
Рев'юк Андріан
Рев'юк Ляна
Сабат Андрій
Сакаль Андрій
Семенова Олександра
Сидорак Оксана
Сидорак Ярослав
Сидоров Андрій
Сидорова Катерина
Ситницька
Стасів Оксана
Суслик Уляна
Тумак Діана
Тур Оля
Тягур Ірина
Угриновська Олена
Ушневич Соломія
Футрак Руслан
Хар Наталя
Хоменко Оля
Чайківський Андрій
Шайнога Володимир
Шайнога Роман
Швестко Євген
Шолупата Мирослава
Щебентовська Оля
Щербан Анна
Ясеницька Оксана
Ясеницький
Яцишин Уляна