Орест Гурій, Директор Моршинської середньої школи І-ІІІ ст., відмінник освіти


Хай пісня лине над рідним краєм,
Над білим світом,
Що пахне хлібом, зірками, цвітом!
Роман Лубківський

Орест ГурійПочаток третього тисячоліття був багатий на новації в освіті України. Тому педагогічний колектив Моршинської середньої школи І-ІІІ ступенів працює відповідно до реформ, які проводяться в освіті.

В плані розвитку естетичних смаків і практичних навиків співу та театрального мистецтва особливе місце відводиться тісній співпраці та взаємодопомозі між педагогічними та учнівськими колективами Моршинської середньої школи та школи мистецтв.

Саме через участь обдарованих дітей в діяльності зразкового дитячого театру української пісні “Джерельце” Моршинської школи мистецтв, під керівництвом Заслуженого працівника культури України Ірини Король, ось уже 30 років жителі й відпочиваючі Моршина, та й глядачі далеко за межами України, мали змогу милуватись та насичувати душі животоками українського народного мистецтва.

Тому дирекція Моршинської СШ І-ІІІ ступенів, розуміючи важливість складного завдання щодо естетичного та національного виховання молодого покоління сприяє розквіту юних талантів, тісно співпрацюючи з дирекцією школи мистецтв, радіє їхнім успіхам. Ми розуміємо, що тільки в тісній співпраці можна досягти вагомих результатів.

З нагоди 30-річного ювілею зичимо колективу школи мистецтв, дирекції та керівнику театру “Джерельце” Ірині Іванівні та всім учасникам всіляких гараздів, творчих злетів, талановитих дітей.

Опубліковано: Інформаційний додаток до газети "Рідне поле". - 18 травня 2003 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *