Художній керівник Ірина Король

"Раз добром нагріте серце вік не прохолоне"
Т.Г. Шевченко

Король Ірина Іванівна - художній керівник ансамблю ДжерельцеСправа виховання дитини доброї, чемної, культурної, що повинна стати гідним і добросовісним громадянином ­- чи не найважливіша на сьогоднішній день.

Основи людяності, фундамент особистості, формування естетичних смаків, моральних переконань, патріотичних почуттів, відчуття гідності і повновартості закладаються в дитини змалку і найміцніше прищеплюються через засвоєння духовних традицій.

Ось чому праця з дітьми в колективі "Джерельце" є місточком до вирішення цих вчительських завдань.

Окрім того, що діти набираються необхідних їм у житті навиків, вони ще й залучаються до спільного процесу творення вже професійного мистецтва, яке в свою чергу зі сцени виховує ровесників і не тільки, розповідає про рідну історію та традиції, а в цілому дарує радість.

Гармонійний розвиток освіти, культури і економіки у державі є свідченням розквіту цієї країни. Осередки культури є своєрідними індикаторами загального розвою і навіть добробуту. Це відомі істини з часів Київської Русі.

В батьківському доміВ час становлення Української держави дуже важливою є підтримка творчості, в інакшому випадку вона залишається “вічною ідеєю” без втілення.

Тому я вдячна всім, хто допомагає “Джерельцю” продовжувати свій творчий шлях, щоб якнайбільше прислужитись культурному розквіту нашої вільної незалежної України, оскільки тільки спільними зусиллями, розуміючи необхідність твореної праці, ми виховуємо морально стійке, горде національної приналежності покоління, а отже, у свій спосіб будуємо державу.

Художній керівник, заслужений працівник культури України Ірина Король