Віктор Безруков, Моршинський міський голова (2002-2006)


“Нехай українська традиція додасть Вам сили і ще більше утвердить на обраному шляху для блага Українського Народу та Держави.”

Віктор БезруковЗ давніх-давен Моршин славився своїми джерелами. Є серед них джерела з кришталево чистою водою, які несуть людям життя. Є джерела з цілющими водами, які дарують людям здоров’я. А є й джерела, що збагачують наші душі, наповнюють серця радістю життя, любов’ю до рідної землі, повагою до національної традиції.

Одним з них є зразковий театр української пісні “Джерельце” Моршинської школи мистецтв, який цьогоріч відзначає своє 30-ліття. Саме завдяки цьому творчому колективу чимало гостей курорту з різних куточків України та з-за її меж мали змогу вперше пізнати колорит української пісні, різнобарвність народного фольклору, познайомитись з національними звичаями та обрядами. І це знайомство – особливо зворушливе, адже основними виконавцями є діти.

З нагоди ювілею виконком Моршинської міської ради сердечно вітає колектив зразкового театру української пісні “Джерельце” та його художнього керівника, Заслуженого працівника культури України Ірину Король.

Бажаємо Вам, дорогі друзі, міцного здоров’я, радості, наснаги в усіх починаннях. Нехай українська традиція додасть Вам сили і ще більше утвердить на обраному шляху для блага Українського Народу та Держави.

Тож нових звершень, яскравих перемог та Божого благословення!

Опубліковано: Інформаційний додаток до газети "Рідне поле". - 18 травня 2003 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *