Олег Кузик, Директор Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, кандидат педагогічних наук


Ви прекрасніші за всіх! Нехай у дні ювілею зразковий театр української пісні "Джерельце", очолюваний Іриною Король, почує найпрекрасніші слова вдячності за творчий талант.

Олег КузикЗразковий театр української пісні "Джерельце" - чи можна за такою поважною мистецькою назвою побачити всю глибину національного духу, високі моральні принципи, родинне тепло та глибинну ідею виховання молоді шляхом пізнання української пісні, звичаїв та обрядів своїх пращурів.

Велика материнська любов, природній творчий талант, а особливо висока духовна культура художнього керівника, заслуженого працівника культури України Ірини Король дозволяють легко проникнути у юнацькі серця, щоб посіяти там зерно патріотизму до свого краю, любові до ближнього і всього, що оточує, розвиваючи свої творчі здібності у пісні, танці та обрядодійстві.

Високопрофесійні постановки та концертні виступи учасників колективу завжди з першої хвилини захоплюють глядачів, дзвінка щира пісня та майстерна гра на сцені легко проникають у свідомість і серце.

Звичайно, що все це можна досягти лише спільними зусиллями, взаємною любов'ю до мистецтва. Високий творчий талант керівника Ірини Король передався природньо дітям і близьким. Саме вони, рідні, стали опорою, допомогою, творчою духовною підтримкою у нових і нових постановках театру, які несуть магію обрядодійств пращурів українського народу, високу духовну національну автентичну культуру. Сценарний хід, написаний художнім керівником, обіграний музикою прекрасного скрипаля та зігрітий любов'ю юних учасників несе людям завжди позитивний енергетичний заряд, допомагає щоразу усвідомити, що вони належать до української нації, українського народу.

Нехай у дні ювілею зразковий театр української пісні "Джерельце", очолюваний Іриною Король, почує найпрекрасніші слова вдячності за творчий талант і це стане наступним етапом у мистецькому злеті молодих виконавців на славу Україні та справжнім українцям.

Ви прекрасніші за всіх, без лукавства, щиро!

Опубліковано: Інформаційний додаток до газети "Рідне поле". - 18 травня 2003 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *